Ανακοίνωση για τη λειτουργία των Σχολικών Μονάδων 12-1-2017
Σας ενημερώνουμε ότι σύμφωνα με αποφάσεις των Δήμων Καβάλας, Παγγαίου, Νέστου και Θάσου, όλες οι σχολικές μονάδες θα παραμείνουν κλειστές για αύριο Παρασκευή 13-1-2017, λόγω των δυσμενών καιρικών συνθηκών.
Καλούνται οι Δ/ντές-τριες, Προϊστάμενοι-νες των σχ. μονάδων να ελέγξουν το χώρο και να κάνουν όσες ενέργειες είναι δυνατό να γίνουν, ώστε να μην υπάρξουν προβλήματα λόγω του παγετού με την έναρξη των μαθημάτων.