Φ.23.1/2549 Καταγραφή δράσεων στο πλαίσιο του κοινωνικού σχολείου
Μετά από αίτημα του Yπουργείου για συγκέντρωση στοιχείων σχετικών με τις δράσεις του κοινωνικού σχολείου, σας παρακαλούμε να συμπληρώσετε μέχρι την Πέμπτη 2 Απριλίου 2015 μέσω της φόρμας http://goo.gl/forms/DCiHIQMltw τις δράσεις που υλοποίησε το σχολείο σας στο Β΄ τρίμηνο και συμπεριλαμβάνονται στους παρακάτω θεματικούς άξονες, όπως αυτοί ορίζονται από το σχετικό έγγραφο του Yπουργείου.