Φ. 23.1/2583 Απαντήσεις εκπ/κών στο ερωτηματολόγιο για τις επιμορφωτ. δράσεις Σχολ. Δραστηριοτήτων

Η παρουσίαση των αποτελεσμάτων ? απαντήσεων των εκπαιδευτικών στο ερωτηματολόγιο για τη βελτιστοποίηση των επιμορφωτικών δράσεων του Γραφείου μας, που επρόκειτο, σύμφωνα με το έγγραφό μας 2180/13-3-2015, να πραγματοποιηθεί την Πέμπτη 26 Μαρτίου 2015 στο χώρο του 24ου Δημοτικού Σχολείου Καβάλας, ακυρώθηκε για το λόγο ότι ελάχιστοι μόνο εκπαιδευτικοί δήλωσαν συμμετοχή σε αυτή.

Δεδομένου, ωστόσο, ότι θεωρούμε πολύ σημαντικές και χρήσιμες τις απαντήσεις των εκπαιδευτικών στο ηλεκτρονικό ερωτηματολόγιο, παραθέτουμε στο επισυναπτόμενο έγγραφο μία σύνοψη αυτών.

Επίσης επισυνάπτεται, στην ηλεκτρονική ανάρτηση με το παρόν, αυτούσιο και χωρίς ονόματα το αρχείο excel στο οποίο συγκεντρώθηκαν οι απαντήσεις όλων των εκπαιδευτικών.

Σύνοψη απαντήσεων εκπαιδευτικών

Ερωτηματολόγιο (Απαντήσεις)