Ανακοίνωση προσωρινών πινάκων αιτήσεων βελτίωσης/οριστικής τοποθέτησης για το σχ. έτος 2021-2022 ΔΠΕ ΚΑΒΑΛΑΣ

ΠΙΝΑΚΕΣ ΒΕΛΤΙΩΣΗ-ΟΡΙΣΤΙΚΗ 21-22

ΕΝΤΥΠΟ-ΕΝΣΤΑΣΗΣ

Η Διεύθυνση Πρωτοβάθμιας Εκπαίδευσης Καβάλας, λαμβάνοντας υπόψη την Πράξη 3/2-3-2022 του ΠΥΣΠΕ Καβάλας, κατά την οποία εξετάστηκαν οι αιτήσεις για την διαδικασία της βελτίωσης/οριστικής τοποθέτησης για το σχολικό έτος 2021-2022, ανακοινώνει τους Προσωρινούς Πίνακες για όλους τους κλάδους.

Τα μόρια για Εντοπιότητα/Συνυπηρέτηση, θα προστεθούν αφού συμπληρωθούν οι προτιμήσεις των εκπαιδευτικών. Υπάρχουν δυο φύλλα στο επισυναπτόμενο αρχείο (Α’ Καβάλας-Β’ Καβάλας)

Οι ενδιαφερόμενοι μπορούν υποβάλουν ενστάσεις από την Πέμπτη 3/3/2022 έως και το Σάββατο 12/3/2022. Μετά την ημερομηνία αυτή και την εξέταση τυχόν ενστάσεων, θα ανακοινωθούν οι οριστικοί πίνακες αιτήσεων βελτίωσης/οριστικής τοποθέτησης.
Παρακαλόυμε οι Δ/ντες-Προϊστ/νοι να ενημερώσουν τους ενδιαφερόμενους εκπαιδευτικούς των σχολείων τους.

Πληροφορίες: Λεβεντόπουλος Παντελής
Τηλέφωνο: 2513503542