Φ.5.1/5305 Παραγγελία βιβλίων

Από:                                           dipe-request@sch.gr εκ μέρους infopublications [infopublications@cti.gr]

Αποστολή:                               Δευτέρα, 15 Ιουνίου 2015 12:13 μμ

Προς:                                         dipe@sch.gr; dide@sch.gr

Θέμα:                                         [dipe] Παραγγελία βιβλίων για μαθητές με αμβλυωπία, για το σχ. έτος 2015-2016

Αξιότιμοι κυρίες και κύριοι,

Θα θέλαμε να σας ενημερώσουμε πως στη σελίδα των σχολικών μονάδων στον ιστότοπο http://publications.cti.gr και συγκεκριμένα στην καρτέλα «Μαθητές με αμβλυωπία», η κάθε σχολική μονάδα έχει τη δυνατότητα να παραγγείλει βιβλία για τους μαθητές με αμβλυωπία που έχουν εγγραφεί για την επόμενη σχολική χρονιά. Με βάση τις οδηγίες που υπάρχουν σε αυτή την καρτέλα μπορεί να γίνει η συμπλήρωση των απαιτούμενων στοιχείων των μαθητών και να επιλεγούν τα βιβλία που θα χρειαστούν.

Παρακαλούμε να ενημερωθούν οι σχολικές μονάδες ώστε να συμπληρωθεί το συντομότερο δυνατό η ειδική καρτέλα, για να συσκευαστούν και να αποσταλούν εγκαίρως τα κατάλληλα βιβλία σε κάθε σχολείο και για κάθε μαθητή.

Σας ευχαριστούμε πολύ για τη συνεργασία.

Με εκτίμηση,

Εκ της Διεύθυνσης Εκδόσεων του ΙΤΥΕ Διόφαντος