ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΓΑΙΤΑΝΙΔΟΥ

ΠΙΝΑΚΕΣ ΔΕΚΤΩΝ ΚΑΙ ΜΗ ΔΕΚΤΩΝ ΥΠΟΨΗΦΙΩΝ ΥΠΟΔΙΕΥΘΥΝΤΩΝ

Οι δεκτοί υποψήφιοι θε πρέπει εντός δύο (2) εργάσιμων ημερών να υποβάλλουν στο Διευθυντή της σχολικής τους μονάδας αντίγραφο του βιογραφικού τους σημειώματος που έχουν υποβάλει με την υποψηφιότητά τους στη Διεύθυνση.

Ο Διευθυντής κάθε σχολικής μονάδας θα πρέπει να εκφράσει τη γνώμη του η οποία περιλαμβάνει την άποψή του για τον υποψήφιο που προκρίνει για τη θέση του Υποδιευθυντή και διαβιβάζεται από τον ίδιο σε κλειστό φάκελο στο Τοπικό Συμβούλιο Επιλογής εντός πέντε (5) εργάσιμων ημερών από σήμερα.

ΠΡΟΣΑΡΜΟΣΜΕΝΟΣ ΠΙΝΑΚΑΣ ΔΕΚΤΩΝ ΥΠΟΨΗΦΙΩΝ ΥΠΟΔΙΕΥΘΥΝΤΩΝ

ΠΡΟΣΑΡΜΟΣΜΕΝΟΣ ΠΙΝΑΚΑΣ ΜΗ ΔΕΚΤΩΝ ΥΠΟΨΗΦΙΩΝ ΥΠΟΔΙΕΥΘΥΝΤΩΝ

Προκήρυξη διαδικασίας κατάταξης υποψήφιων εκπαιδευτικών ανά Περιφερειακή Διεύθυνση Εκπαίδευσης (Π.Δ.Ε.) για πλήρωση κενών θέσεων θητείας στα Πρότυπα Σχολεία (Π.Σ.) και τα Πειραματικά Σχολεία (ΠΕΙ.Σ.) κατά το σχολικό έτος 2023-2024 με σειρά προτεραιότητας κατά κλάδο και ειδικότητα

Προκήρυξη διαδικασίας κατάταξης υποψήφιων εκπαιδευτικών